Velká letní soutěž o nejlepší vodácké fotky je tu, získejte některou z desítek cen!

Léto je tu a s ním i spousta času stráveného u vody, na vodě, ve vodě i pod vodou… 🙂 V rámci našich firemních oslav 25 let na trhu vyhlašujeme další ze soutěží, ve které na vás čeká hromada vodáckých cen. Tentokrát pro vás máme připraveno rovnou 25 TNP triček pro dospělé v novém designu a stejný počet praktických upínacích popruhů na kajak! Dvě nejzdařilejší fotografie odměníme kajakovými TNP pádly (1x Rapa Carbon na divokou vodu a 1x Wolferine Carbon na moře jezera).

ceny_soutez_4_2017_fotosoutez

Účast v této soutěži je opravdu jednoduchá, stačí se vyfotit na vodě s jakýmkoliv TNP pádlem tak, aby bylo z fotografie identifikovatelné, a poslat nám ji mailem. Nejoriginálnější fotky odměníme cenami a budou také zveřejněny na našem webu a sociálních sítích.

Soutěžní fotografie o datové velikosti alespoň 1 MB nám zasílejte e-mailem na adresu hello@tnp.cz do 3. září 2017 a nezapomeňte uvést, kde jste fotku pořídili. Připojte také svoji poštovní adresu a preferovanou velikost trička (S, M, L, XL, XXL) pro případ výhry. Každý soutěžící může do soutěže zaslat až tři fotografie. Ceny od nás získají nejzdařilejší fotky, která vybere naše firemní porota. O případné výhře vás budeme informovat e-mailem a jména vítězů budou zveřejněna po skončení soutěže také zde na webu.

Těšíme se na vaše zážitky z letního pádlování!

Nechcete zmeškat vyhlášení další soutěže?  Nechte nám svůj e-mail zde a my vám dáme včas vědět!

Zasláním fotografie do soutěže souhlasíte s našimi Pravidly soutěží v roce 2017.