Soutěž o nejlepší vodácká videa je za námi, gratulujeme vítězům!

Přes dva měsíce jste měli možnost posílat nám krátká videa ze svých vodních radovánek a jsme moc rádi za všechny soutěžní příspěvky, které jste nám zaslali – z českých vod i ze vzdálenějších destinací. Musíme ale přiznat, že nám jich nedorazilo kolik, kolik jsme čekali, a tak jsme se rozhodli nakonec odměnit některou z cen každé zaslané video, i když zcela nesplňovalo naše soutěžní podmínky – zejména … Pokračovat ve čtení Soutěž o nejlepší vodácká videa je za námi, gratulujeme vítězům!

Velká letní soutěž o nejlepší vodácké fotky je tu, získejte některou z desítek cen!

Léto je tu a s ním i spousta času stráveného u vody, na vodě, ve vodě i pod vodou… 🙂 V rámci našich firemních oslav 25 let na trhu vyhlašujeme další ze soutěží, ve které na vás čeká hromada vodáckých cen. Tentokrát pro vás máme připraveno rovnou 25 TNP triček pro dospělé v novém designu a stejný počet praktických upínacích popruhů na kajak! Dvě nejzdařilejší fotografie odměníme kajakovými … Pokračovat ve čtení Velká letní soutěž o nejlepší vodácké fotky je tu, získejte některou z desítek cen!

Soutěž o nejpodařenější dětské vodácké kresby má své vítěze!

Druhá naše letošní soutěž (více zde >>>) byla určena malým pádlerům. Byli jsme moc zvědaví na jejich kresby z vody a dorazila nám samá podařená dílka! Obrázky nás moc potěšily a ty nejkrásnější tedy rádi odměňujeme slíbenými cenami. Níže uvádíme jejich jména bez udání pořadí:   Dětská pádla získávají: Skautský oddíl z Vysokého Mýta (Filip Dvořák, Jindra Meduna, Šimon Hynek), Kristýna Hosnedlová, Sam & Zak House 10 … Pokračovat ve čtení Soutěž o nejpodařenější dětské vodácké kresby má své vítěze!

Známe výherce naší první letošní soutěže! Jste mezi nimi?

Celé uplynulé dva měsíce jste měli možnost popustit uzdu fantazii a vymyslet, co že by to (kromě prvních písmen příjmení původních zakladatelů firmy) mohla znamenat značka TNP. Nápadů nám dorazila celá řada – a místy jsme se opravdu pobavili! Nejzdařilejší výtvory by bylo opravdu složité vybrat, a tak níže uvádíme výherce jednotlivých cen bez konkrétního pořadí. Pádlo na divokou vodu Rapa Carbon získávají: Marek Chadt … Pokračovat ve čtení Známe výherce naší první letošní soutěže! Jste mezi nimi?

Vyhlašujeme novou soutěž o nejpodařenější video z vody!

První dvě soutěže u příležitosti čtvrtstoletí značky TNP na trhu jsou za námi a vodácká sezona je v plném proudu. Máme pro vás tedy další soutěžní výzvu, kde budou ti nejšikovnější opět odměněni řadou cen. Tentokrát jsme moc zvědaví, jak a kde všude se vlastně jezdí s TNP pádly. Zadání je tedy jednoduché: Natočte a pošlete nám krátké video (10-60 s) v co nejvyšší kvalitě, které zachycuje vás … Pokračovat ve čtení Vyhlašujeme novou soutěž o nejpodařenější video z vody!

Druhá naše letošní soutěž je určena hlavně malým vodákům…

Věříme, že je mezi vámi nejen spousta rodičů, ale i tetiček a strýčků, kteří rádi vyrazí na vodu se svými ratolestmi. Aktuální soutěž tedy dává příležitost, abyste je zapojili do klání o tentokrát speciální dětské ceny! Naše zadání soutěže pro malé pádlery tedy zní: Děti, nakreslete nám obrázek, jak jste byli vloni na vodě nebo kam se chystáte o prázdninách letos! Poproste pak nějakého dospěláka, … Pokračovat ve čtení Druhá naše letošní soutěž je určena hlavně malým vodákům…

Vyhlašujeme první soutěž o vodácké ceny u příležitosti oslav 25 let značky TNP na trhu!

Často jsme se zamýšleli, co by mohla znamenat zkratka TNP – tedy kromě výčtu prvních písmen příjmení původních zakladatelů firmy (Tesař, Němec, Princ) – a věřte, že jsme vymysleli ledacos… 😉 Zajímá nás však, co by tato zkratka mohla znamenat podle vás. Zadání první soutěže je tedy jednoduché: Napište nám slovní spojení (v češtině nebo angličtině), které by mohlo být ukryté za zkratkou TNP. Do … Pokračovat ve čtení Vyhlašujeme první soutěž o vodácké ceny u příležitosti oslav 25 let značky TNP na trhu!

Slavíme 25 let – v chystaných soutěžích na vás letos čekají desítky vodáckých cen!

Ani se nám nechce věřit, jako to letí – letos uběhne celých 25 let od založení naší firmy. Plánujeme tedy v průběhu tohoto roku nějaké ty oslavy, a to nejen tady u nás na firmě s kolegy a kamarády, ale hlavně budeme moc rádi, když se do našich oslav nějak zapojíte i vy, vodáci z celého světa. Jsme moc pyšní, že naše pádla v současné době brázdí vody skoro … Pokračovat ve čtení Slavíme 25 let – v chystaných soutěžích na vás letos čekají desítky vodáckých cen!

Prolistujte si náš aktuální katalog!

Náš aktuální katalog na příští rok najdete již ke stažení nebo k prolistování zde na webu. Tradičně přináší přehledné tabulky se všemi typy pádel i dalších produktů, které vyrábíme a nechybí ani informace o materiálech nebo spojkách. Katalog obsahuje také podrobnosti k našim novinkám pro tento rok: pádlu na divokou vodu Rapa Carbon, touringovému pádlu Wolferine Carbon, speciálnímu kayak fishingovému pádlu Catch i k malému rybářskému … Pokračovat ve čtení Prolistujte si náš aktuální katalog!