Vyhlašujeme další soutěž – a tentokrát půjde o milion! ;)

Milí pádleři a vůbec fanoušci vodních sportů, brzy nás čeká jedno VELMI kulaté jubileum: již brzy se nám totiž podaří prodat milionté pádlo! Máme z toho obrovskou radost a je to něco, za co mohou především naši moc šikovní zaměstnanci, ale také 26 let historie firmy a velké úsilí o to, abyste si s TNP pádly na vodě opravdu moc užili… O co tedy jde? … Pokračovat ve čtení Vyhlašujeme další soutěž – a tentokrát půjde o milion! 😉

Nový katalog TNP pro rok 2019 je online!

Od této chvíle si můžete prolistovat nebo stáhnout náš nový katalog pro příští sezonu a okouknout tak podrobně všechny naše novinky! Najdete v něm třeba nové dřevěné „grónské“ pádlo, inovovaný list tradičního a lety prověřeného pádla „Allround Canoe“ (typ 505), ale hlavně naši úplně čerstvou novinku – Aker, pádlo na divokou vodu se sklolaminátovým listem vyztuženým karbonem. Tak ať se vám nový katalog líbí! 🙂 Pokračovat ve čtení Nový katalog TNP pro rok 2019 je online!

Veletrh Paddlesports Retailer se blíží – už se těšíme do Oklahomy!

Již za měsíc proběhne asi největší veletrh vodáckých sportovních potřeb v USA Paddlesports Retailer. Rozhodli jsme se, že tam letos určitě nesmíme chybět, a tak se na tuto akci, která proběhne v Oklahoma City od 28. do 30. srpna 2018, letos poprvé chystáme. Přípravy našeho stánku vrcholí, stojany na pádla již mají svou definitivní podobu a ladíme i další nezbytnosti. Náš stánek navíc dostal krásné „kulaté“ číslo … Pokračovat ve čtení Veletrh Paddlesports Retailer se blíží – už se těšíme do Oklahomy!

Packrafting je dobrodružství pro začátečníky i zkušené pádlery. Kam se vydat a jak vybrat správné pádlo?

Packrafting, tedy jízda na nafukovacím kajaku, který pak lze snadno sbalit a kamkoliv přenést, si jako disciplína rychle získává nové fanoušky nejen ve světě, ale i u nás. Díky této kombinaci trekingu a pádlování se dostanete na nová místa a je jen na vás, jestli se rozhodnete pro klidnou či divočejší řeku, jezero nebo mořské vlny. Na pár věcí kolem této stále oblíbenější aktivity jsme … Pokračovat ve čtení Packrafting je dobrodružství pro začátečníky i zkušené pádlery. Kam se vydat a jak vybrat správné pádlo?

Aktuálně z výroby…

Stále se snažíme o malá zdokonalení, která by průběžně vylepšovala funkčnost i vzhled našich pádel. K jednomu takovému nově došlo u broušených sklolaminátových žerdí. Vyztužení karbonem, které měly původně na koncích uvnitř trubky, je nyní nově umístěno na jejich povrchu, jak je vidět na obrázku vpravo. Zlepšila se tak nejen jejich pevnost, ale věříme, že to i vypadá lépe… Pokračovat ve čtení Aktuálně z výroby…

Poslední soutěž tohoto roku o vodácké ceny skončila. Tipovali jste správně?

Uteklo to doslova jako voda… 🙂 Naše pátá letošní soutěž je za námi, tentokrát jsme měli tipovat, kolik pádel jsme prodali od 1. 1. 1992 do 31. 12. 2016. Hádání to opravdu nebylo jednoduché a jsme moc rádi, že nám přišla spousta odpovědí z mnoha zemí. Také proto jsme se rozhodli ještě trochu navýšit počet výher o další trička i popruhy na kajaky. Tím číslem, ke … Pokračovat ve čtení Poslední soutěž tohoto roku o vodácké ceny skončila. Tipovali jste správně?

Vyhlašujeme poslední letošní „narozeninovou“ soutěž o řadu TNP cen

Na závěr celého soutěžního klání, které jsme pro vás připravili na tuto sezonu, přinášíme poslední soutěž u příležitosti oslav 25. výroční značky TNP na trhu. Tentokrát bychom rádi prověřili váš odhad a schopnost správně si tipnout… Soutěžní otázka totiž zní: „Kolik TNP pádel celkem prodala společnost Laminex v období od 1. 1. 1992 do 31. 12. 2016?“ Soutěžící s nejpřesnějším odhadem od nás získají jednu z cen, které … Pokračovat ve čtení Vyhlašujeme poslední letošní „narozeninovou“ soutěž o řadu TNP cen

Známe vítěze soutěže o nejlepší vodácké fotografie tohoto léta! Měli jste štěstí?

O minulém víkendu vyvrcholila naše aktuální soutěž o nejvydařenější fotky z vody, kterou jsme vyhlásili na začátku prázdnin. Moc nás potěšilo, že nám do soutěže dorazily desítky příspěvků nejen z České republiky. Pár dní jsme se fotkami museli probírat a rozhodování o výhercích nebylo v žádném případě jednoduché! Některé z fotografií byly opravdovými uměleckými dílky, jiné nás zase spolehlivě rozesmály… Všechny ceny, které jsme do této soutěže připravili, již … Pokračovat ve čtení Známe vítěze soutěže o nejlepší vodácké fotografie tohoto léta! Měli jste štěstí?