Veletrh Paddlesports Retailer se blíží – už se těšíme do Oklahomy!

Již za měsíc proběhne asi největší veletrh vodáckých sportovních potřeb v USA Paddlesports Retailer. Rozhodli jsme se, že tam letos určitě nesmíme chybět, a tak se na tuto akci, která proběhne v Oklahoma City od 28. do 30. srpna 2018, letos poprvé chystáme. Přípravy našeho stánku vrcholí, stojany na pádla již mají svou definitivní podobu a ladíme i další nezbytnosti. Náš stánek navíc dostal krásné „kulaté“ číslo … Pokračovat ve čtení Veletrh Paddlesports Retailer se blíží – už se těšíme do Oklahomy!

Packrafting je dobrodružství pro začátečníky i zkušené pádlery. Kam se vydat a jak vybrat správné pádlo?

Packrafting, tedy jízda na nafukovacím kajaku, který pak lze snadno sbalit a kamkoliv přenést, si jako disciplína rychle získává nové fanoušky nejen ve světě, ale i u nás. Díky této kombinaci trekingu a pádlování se dostanete na nová místa a je jen na vás, jestli se rozhodnete pro klidnou či divočejší řeku, jezero nebo mořské vlny. Na pár věcí kolem této stále oblíbenější aktivity jsme … Pokračovat ve čtení Packrafting je dobrodružství pro začátečníky i zkušené pádlery. Kam se vydat a jak vybrat správné pádlo?

Aktuálně z výroby…

Stále se snažíme o malá zdokonalení, která by průběžně vylepšovala funkčnost i vzhled našich pádel. K jednomu takovému nově došlo u broušených sklolaminátových žerdí. Vyztužení karbonem, které měly původně na koncích uvnitř trubky, je nyní nově umístěno na jejich povrchu, jak je vidět na obrázku vpravo. Zlepšila se tak nejen jejich pevnost, ale věříme, že to i vypadá lépe… Pokračovat ve čtení Aktuálně z výroby…

Poslední soutěž tohoto roku o vodácké ceny skončila. Tipovali jste správně?

Uteklo to doslova jako voda… 🙂 Naše pátá letošní soutěž je za námi, tentokrát jsme měli tipovat, kolik pádel jsme prodali od 1. 1. 1992 do 31. 12. 2016. Hádání to opravdu nebylo jednoduché a jsme moc rádi, že nám přišla spousta odpovědí z mnoha zemí. Také proto jsme se rozhodli ještě trochu navýšit počet výher o další trička i popruhy na kajaky. Tím číslem, ke … Pokračovat ve čtení Poslední soutěž tohoto roku o vodácké ceny skončila. Tipovali jste správně?

Vyhlašujeme poslední letošní „narozeninovou“ soutěž o řadu TNP cen

Na závěr celého soutěžního klání, které jsme pro vás připravili na tuto sezonu, přinášíme poslední soutěž u příležitosti oslav 25. výroční značky TNP na trhu. Tentokrát bychom rádi prověřili váš odhad a schopnost správně si tipnout… Soutěžní otázka totiž zní: „Kolik TNP pádel celkem prodala společnost Laminex v období od 1. 1. 1992 do 31. 12. 2016?“ Soutěžící s nejpřesnějším odhadem od nás získají jednu z cen, které … Pokračovat ve čtení Vyhlašujeme poslední letošní „narozeninovou“ soutěž o řadu TNP cen

Známe vítěze soutěže o nejlepší vodácké fotografie tohoto léta! Měli jste štěstí?

O minulém víkendu vyvrcholila naše aktuální soutěž o nejvydařenější fotky z vody, kterou jsme vyhlásili na začátku prázdnin. Moc nás potěšilo, že nám do soutěže dorazily desítky příspěvků nejen z České republiky. Pár dní jsme se fotkami museli probírat a rozhodování o výhercích nebylo v žádném případě jednoduché! Některé z fotografií byly opravdovými uměleckými dílky, jiné nás zase spolehlivě rozesmály… Všechny ceny, které jsme do této soutěže připravili, již … Pokračovat ve čtení Známe vítěze soutěže o nejlepší vodácké fotografie tohoto léta! Měli jste štěstí?

Oslavy firemního výročí čtvrtstoletí značky TNP vyvrcholí na veletrhu Paddle Expo 2017. Srdečně zveme!

Jako tradičně každý rok se i letos chystáme na největší evropskou kontraktační výstavu vodáckého vybavení Paddle Expo 2017 do německého Norimberku. Veletrh letos proběhne v termínu 19.-21. září a kromě představení nového katalogu na další sezonu jsme v rámci našich letošních oslav připravili na úterý 19. září i malé podvečerní setkání na našem stánku s občerstvením, krátkým kulturním programem a nějakým tím překvapením. Na místě … Pokračovat ve čtení Oslavy firemního výročí čtvrtstoletí značky TNP vyvrcholí na veletrhu Paddle Expo 2017. Srdečně zveme!

Soutěž o nejlepší vodácká videa je za námi, gratulujeme vítězům!

Přes dva měsíce jste měli možnost posílat nám krátká videa ze svých vodních radovánek a jsme moc rádi za všechny soutěžní příspěvky, které jste nám zaslali – z českých vod i ze vzdálenějších destinací. Musíme ale přiznat, že nám jich nedorazilo kolik, kolik jsme čekali, a tak jsme se rozhodli nakonec odměnit některou z cen každé zaslané video, i když zcela nesplňovalo naše soutěžní podmínky – zejména … Pokračovat ve čtení Soutěž o nejlepší vodácká videa je za námi, gratulujeme vítězům!