Soutěž o nejpodařenější dětské vodácké kresby má své vítěze!

Druhá naše letošní soutěž (více zde >>>) byla určena malým pádlerům. Byli jsme moc zvědaví na jejich kresby z vody a dorazila nám samá podařená dílka! Obrázky nás moc potěšily a ty nejkrásnější tedy rádi odměňujeme slíbenými cenami. Níže uvádíme jejich jména bez udání pořadí:   Dětská pádla získávají: Skautský oddíl z Vysokého Mýta (Filip Dvořák, Jindra Meduna, Šimon Hynek), Kristýna Hosnedlová, Sam & Zak House 10 … Pokračovat ve čtení Soutěž o nejpodařenější dětské vodácké kresby má své vítěze!

Známe výherce naší první letošní soutěže! Jste mezi nimi?

Celé uplynulé dva měsíce jste měli možnost popustit uzdu fantazii a vymyslet, co že by to (kromě prvních písmen příjmení původních zakladatelů firmy) mohla znamenat značka TNP. Nápadů nám dorazila celá řada – a místy jsme se opravdu pobavili! Nejzdařilejší výtvory by bylo opravdu složité vybrat, a tak níže uvádíme výherce jednotlivých cen bez konkrétního pořadí. Pádlo na divokou vodu Rapa Carbon získávají: Marek Chadt … Pokračovat ve čtení Známe výherce naší první letošní soutěže! Jste mezi nimi?

Vyhlašujeme novou soutěž o nejpodařenější video z vody!

První dvě soutěže u příležitosti čtvrtstoletí značky TNP na trhu jsou za námi a vodácká sezona je v plném proudu. Máme pro vás tedy další soutěžní výzvu, kde budou ti nejšikovnější opět odměněni řadou cen. Tentokrát jsme moc zvědaví, jak a kde všude se vlastně jezdí s TNP pádly. Zadání je tedy jednoduché: Natočte a pošlete nám krátké video (10-60 s) v co nejvyšší kvalitě, které zachycuje vás … Pokračovat ve čtení Vyhlašujeme novou soutěž o nejpodařenější video z vody!

Druhá naše letošní soutěž je určena hlavně malým vodákům…

Věříme, že je mezi vámi nejen spousta rodičů, ale i tetiček a strýčků, kteří rádi vyrazí na vodu se svými ratolestmi. Aktuální soutěž tedy dává příležitost, abyste je zapojili do klání o tentokrát speciální dětské ceny! Naše zadání soutěže pro malé pádlery tedy zní: Děti, nakreslete nám obrázek, jak jste byli vloni na vodě nebo kam se chystáte o prázdninách letos! Poproste pak nějakého dospěláka, … Pokračovat ve čtení Druhá naše letošní soutěž je určena hlavně malým vodákům…

Vyhlašujeme první soutěž o vodácké ceny u příležitosti oslav 25 let značky TNP na trhu!

Často jsme se zamýšleli, co by mohla znamenat zkratka TNP – tedy kromě výčtu prvních písmen příjmení původních zakladatelů firmy (Tesař, Němec, Princ) – a věřte, že jsme vymysleli ledacos… 😉 Zajímá nás však, co by tato zkratka mohla znamenat podle vás. Zadání první soutěže je tedy jednoduché: Napište nám slovní spojení (v češtině nebo angličtině), které by mohlo být ukryté za zkratkou TNP. Do … Pokračovat ve čtení Vyhlašujeme první soutěž o vodácké ceny u příležitosti oslav 25 let značky TNP na trhu!

Slavíme 25 let – v chystaných soutěžích na vás letos čekají desítky vodáckých cen!

Ani se nám nechce věřit, jako to letí – letos uběhne celých 25 let od založení naší firmy. Plánujeme tedy v průběhu tohoto roku nějaké ty oslavy, a to nejen tady u nás na firmě s kolegy a kamarády, ale hlavně budeme moc rádi, když se do našich oslav nějak zapojíte i vy, vodáci z celého světa. Jsme moc pyšní, že naše pádla v současné době brázdí vody skoro … Pokračovat ve čtení Slavíme 25 let – v chystaných soutěžích na vás letos čekají desítky vodáckých cen!

Prolistujte si náš aktuální katalog!

Náš aktuální katalog na příští rok najdete již ke stažení nebo k prolistování zde na webu. Tradičně přináší přehledné tabulky se všemi typy pádel i dalších produktů, které vyrábíme a nechybí ani informace o materiálech nebo spojkách. Katalog obsahuje také podrobnosti k našim novinkám pro tento rok: pádlu na divokou vodu Rapa Carbon, touringovému pádlu Wolferine Carbon, speciálnímu kayak fishingovému pádlu Catch i k malému rybářskému … Pokračovat ve čtení Prolistujte si náš aktuální katalog!

Představujeme novinky: Wolferine Carbon

Tak to je on: Wolferine Carbon… Kajakové pádlo na jezera a moře s listy z nového materiálu – polyamidu plněného dlouhými karbonovými vlákny. Listy jsou výrazně tužší a díky karbonovým vláknům se oproti původnímu modelu nepatrně snižuje i celková váha pádla. Pádlo vyrábíme s žerděmi o průměru 28 nebo 30 mm v jednodílném nebo dvoudílném provedení s klasickou, YP a nebo Z spojkou. Pokračovat ve čtení „Představujeme novinky: Wolferine Carbon“