Pozor, vyhlašujeme PODZIMNÍ SOUTĚŽ o TNP zápisníky!

Také už se spokojeně ohlížíte za uplynulou letní vodáckou sezonou a plánujete tu další? Budeme rádi, když se nám pochlubíte svými fotkami (samozřejmě nejen) z letních dobrodružství na vodě i ve vodě! 🙂 Pošlete nám fotku s vodáckou tématikou a autoři těch nejzdařilejších od nás získají jeden z 10ti originálních zápisníků s plánovacím kalendářem na příští rok. Fotografie zasílejte e-mailem na tnp@tnp.cz a nezapomeňte uvést, … Pokračování textu Pozor, vyhlašujeme PODZIMNÍ SOUTĚŽ o TNP zápisníky!

Výroba v době pandemie nového koronaviru – jedeme dál!

Celý svět se v těchto týdnech potýká s velkou výzvou. Každý den vnímáme, jak nastalá situace dopadá postupně na naše obchodní partnery a zákazníky všude po světě…. Chceme vám všem ale vzkázat: DRŽTE SE, ZVLÁDNEME TO! Během nouzového stavu se u nás výroba ani trochu nezastavila – i když fungujeme v maličko omezeném režimu a s důrazem na vysoké hygienické standardy… Vyrábíme stále a těšíme … Pokračování textu Výroba v době pandemie nového koronaviru – jedeme dál!

Nová soutěž pro všechny s dobrými nápady: Vymyslete nový motiv potisku na TNP trička!

MÁME VÍTĚZE! 🙂 Výhercem soutěže se stal Kuba Staněk – zaslal nám hned několik podařených návrhů, takže my jen ještě musíme vybrat, který nakonec použijeme!  Děkujeme všem za účast! 🙂 —————– Jako skoro každý rok dáváme hlavy dohromady a připravujeme potisky na nová firemní trička… Nápady by byly, ale nějak se nemůžeme rozhodnout, co vybrat. 😊 Tak jsme si řekli, že to koneckonců budete vy, … Pokračování textu Nová soutěž pro všechny s dobrými nápady: Vymyslete nový motiv potisku na TNP trička!

Vyhlašujeme další soutěž – a tentokrát půjde o milion! ;)

Soutěž byla již ukončena, všem děkujeme za účast! 🙂 Pádlo s pořadovým číslem 1 000 000 opustilo brány naší firmy směrem k zákazníkům dne 7. března 2019. Gratulujeme výhercům v soutěži, jsou jimi: Jiří Kofroň  Martin Nečas  Martin Peterka  Jana Šimonová  Eliška Fialová Šárka Kofroňová Marek Chadt Nataliia Vinnichuk Jiří Šmakal Standa Řezáč —————————————– Milí pádleři a vůbec fanoušci vodních sportů, brzy nás čeká jedno … Pokračování textu Vyhlašujeme další soutěž – a tentokrát půjde o milion! 😉

Nový katalog TNP pro rok 2019 je online!

Od této chvíle si můžete prolistovat nebo stáhnout náš nový katalog pro příští sezonu a okouknout tak podrobně všechny naše novinky! Najdete v něm třeba nové dřevěné „grónské“ pádlo, inovovaný list tradičního a lety prověřeného pádla „Allround Canoe“ (typ 505), ale hlavně naši úplně čerstvou novinku – Aker, pádlo na divokou vodu se sklolaminátovým listem vyztuženým karbonem. Tak ať se vám nový katalog líbí! 🙂 Pokračování textu Nový katalog TNP pro rok 2019 je online!