Vyhlašujeme novou soutěž o nejpodařenější video z vody!

První dvě soutěže u příležitosti čtvrtstoletí značky TNP na trhu jsou za námi a vodácká sezona je v plném proudu. Máme pro vás tedy další soutěžní výzvu, kde budou ti nejšikovnější opět odměněni řadou cen. Tentokrát jsme moc zvědaví, jak a kde všude se vlastně jezdí s TNP pádly. Zadání je tedy jednoduché:

Natočte a pošlete nám krátké video (10-60 s) v co nejvyšší kvalitě, které zachycuje vás nebo vaše děti, kamarády či známé na vodě s TNP pádlem!*

Ceny pro nejšikovnější kameramany (nebo střihače, režiséry či kaskadéry) v této soutěži jsou následující:

1x pádlo na divokou vodu Rapa Carbon
1x seakayakové pádlo Wolferine Carbon
20x TNP triko v novém designu

ceny_soutez_3_2017

Videa posílejte na náš mail hello@tnp.cz spolu s informací, kde bylo video natočeno. Pro případ výhry uveďte také svoji poštovní adresu pro zaslání ceny i preferovanou velikost trička (S, M, L, XL, XXL). Každý soutěžící může do soutěže zaslat až tři soutěžní videa. Ceny od nás získají nejzdařilejší videa, která vybere naše firemní porota. O případné výhře vás budeme informovat e-mailem a jména vítězů budou zveřejněna po skončení soutěže také zde na webu. Vítězná videa se časem také mohou objevit na našich sociálních sítích.

Uzávěrka pro zaslání soutěžních videí je 30. 6. 2017.

POZOR! PRODLUŽUJEME UZÁVĚRKU SOUTĚŽE DO 16. 7. 2017!

Přejeme hodně štěstí a dobré světlo!

Nechcete zmeškat vyhlášení další soutěže?  Nechte nám svůj e-mail zde a my vám dáme včas vědět!

Zasláním videa do soutěže souhlasíte s našimi Pravidly soutěží v roce 2017.

 

* Podmínkou pro zařazení videa do soutěže je, aby bylo TNP pádlo na videu jednoznačně viditelné / identifikovatelné. Děkujeme za pochopení.